Artykuły

Farby proszkowe- ich rodzaje oraz możliwe zastosowania
czytaj dalej
Malowanie proszkowe i jego zalety

Malowanie proszkowe jest metodą innowacyjną polegająca na naniesieniu na malowany element farby w proszku, dzięki czemu nie powstaną żadne zacieki na malowanej powierzchni, później element trafia do pieca lakierniczego, gdzie farba jest utwardzana w wysokiej temperaturze.

czytaj dalej
Jak wybrać najlepsze gwoździe do konkretnego zadania?

Gwoździe stanowią podstawę wielu zadań remontowych i renowacyjnych, są konieczne w stolarce czy w pracach dekarskich.

czytaj dalej
Ekspozytory sklepowe- podstawa odpowiedniej ekspozycji towaru w sklepie.

Odpowiednia ekspozycja towaru w sklepie jest podstawą udanego biznesu. Wszystkie duże marki zdają sobie z tego doskonale sprawę.

czytaj dalej
Ekspozytory sklepowe- jak dobrać odpowiedni?

Prowadząc sklep niezwykle ważne jest, aby dotrzeć do jak największej ilości klientów. Dzięki temu zyski firmy mogą być dużo wyższe.

czytaj dalej
Dlaczego wyposażenie sklepu jest ważne?

Tworząc od wielu lat elementy wyposażenia sklepu takie jak regały, POS czy ekspozytory sklepowe musimy zwrócić uwagę na szereg aspektów.

czytaj dalej
Wyposażenie czyli styl sklepu

Wsparcie w aranżacji powierzchni sklepowych- tak kuszą handlowców producenci, którzy do tej pory oferowali jedynie wyposażenie sklepów. Zdaniem fachowców właściciele sklepów decydują się przede wszystkim na rozwiązania seryjne

czytaj dalej
Gwoździe różnego rodzaju, których nie może zabraknąć w dobrym sklepie

Gwoździe są jednym z podstawowych produktów, które muszą znaleźć się w każdym sklepie budowlanym, z artykułami metalowymi czy wyposażeniem wnętrz.

Na rynku znajdziemy gwoździe wielu rodzajów, przeznaczone do łączenia odmiennych powierzchni. Różnią się one między sobą materiałem, z którego zostały wykonane, kształtem trzpienia czy łebka, wymiarami. Im większy wybór gwoździ, tym większa szansa, że oferta naszego sklepu będzie kompleksowa.

Oto najpopularniejsze rodzaje gwoździ oraz ich zastosowania.

czytaj dalej
Regały sklepowe: które z nich najlepiej sprawdzą się w twoim sklepie?

Regały sklepowe to niezbędne wyposażenie każdego sklepu. Dzięki nim możemy skutecznie przyciągnąć wzrok klienta, w przejrzysty sposób wyeksponować towar i zaprezentować różne dostępne opcje. 

Dlatego wybór dobrego regału to poważna sprawa. Stabilny, trwały i dopasowany do specyfiki asortymentu skutecznie zwiększy sprzedaż. Z kolei niedostosowany do wielkości pomieszczenia czy niepraktyczny nie wpłynie pozytywnie na komfort obsługi i klientów. 

Zobacz, czym kierować się przy wyborze i sprawdź wyposażenie sklepów dostępne w ofercie firmy Mazur-Tom. 

czytaj dalej
Półki metalowe: podstawowy element wyposażenia każdego sklepu

Półki metalowe to podstawowy element wyposażenia każdego sklepu. W połączeniu z pozostałymi meblami sklepowymi pozwalają na stworzenie atrakcyjnej dla klienta ekspozycji. 

Wybór odpowiednich półek jest zatem kluczową kwestią. Powinny być dopasowane do charakteru oferowanego towaru, efektowne wizualnie i przede wszystkim funkcjonalne. 

Zobacz elementy wyposażenia sklepu dostępne w ofercie naszej firmy i sprawdź ogólne warunki sprzedaży. 

czytaj dalej

Kontakt

MAZUR-TOM Krystyna Jurczyk
ul. Modrzewiowa 82, Wójtowo
11-010 Barczewo, Polska
NIP: PL 739-030-46-50

tel.: (+48) 89 513 97 01
e-mail: mazurtom@mazurtom.pl