O nas

działamy na polskim rynku od 1
posiadamy atesty EPAL

Krótka historia firmy

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na polskim rynku od 1982 roku. Specjalizujemy się w produkcji gwoździ wysokiej jakości, co pozwoliło nam uzyskać atesty EPAL, wymagane do wytwarzania gwoździ paletowych. Ponadto produkujemy wyroby z drutu, elementy wyposażenia sklepowego, jak również fachowo doradzamy w kwestii eksponowania towaru oraz zagospodarowania powierzchni sprzedażowych.


Chcemy pozostać wierni zasadom, które streszczamy w haśle:

TWOJA IDEA - NASZA REALIZACJA


Czym się zajmujemy?

Bez użycia gwoździ trudno wyobrazić sobie produkcję palet, do której wykorzystywane są gwoździe o różnym profilu marki Mazur-Tom. Te wysokiej jakości są niezbędną częścią asortymentu każdego marketu budowlanego bądź sklepu z narzędziami. Naszym Klientom oferujemy ich szeroki zestaw i możliwość wyboru spośród kilkunastu różnego rodzaju gwoździ, tak aby w możliwie najlepszy sposób spełnić oczekiwania produktowe.

Właścicielom każdego typu sklepów czy hurtowni, dostarczamy elementy niezbędne do wspierania ekspozycji towaru, takie jak haki, koszyki, stojaki, displaye, ekspozytory duże i małe, regały i ściany systemowe. Ocynkowane lub pomalowane farbą proszkową zapewniają trwałość na długie lata.

W zależności od zapotrzebowań Klientów wykonywaliśmy już elementy z przeróżnych materiałów: tworzywa, drewna, aluminium, jednak naszym głównym surowcem jest stal, w tym blacha i drut.

Jeśli jesteśmy przy drutach, nie możemy pominąć artykułów ogrodowych wyrabianych z ich użyciem. Gabiony ogrodowe i podpory do pnączy to jedynie część asortymentu, który pozwala naszym Klientom jeszcze bardziej upiększyć ich wymarzony ogród.

Jesteśmy pewni, że satysfakcja naszych Klientów będzie równie wysoka jak tych z krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Anglia, Belgia, Francja), którym produkty Mazur-Tom eksportuje niezmiennie od 1986 roku.

 

 

Kontakt

MAZUR-TOM Krystyna Jurczyk
ul. Modrzewiowa 82, Wójtowo
11-010 Barczewo, Polska
NIP: PL 739-030-46-50

tel.: (+48) 89 513 97 01
e-mail: mazurtom@mazurtom.pl