Szlifowanie wałków i otworów

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług precyzyjnego szlifowania wałków i otworów o różnych wymiarach oraz kształtach (grzebienie, stożki), z zachowaniem wysokich wymagań tolerancji. Wykorzystujemy nowoczesną technologię szlifowania CNC, co pozwala nam na uzyskanie dokładności wymiarowej i geometrii końcowej na najwyższym poziomie.

Oferta

Oferujemy szlifowanie wałków do średnicy fi 320 mm i długości 600 mm oraz otworów od średnicy fi 20 mm i 600 mm długości. Maksymalna waga elementu to 100 kg. Szlifujemy większość elementów metalowych. Elementy z materiałów innych niż metalowe po uzgodnieniu indywidualnym.

Branże

Nasze usługi szlifowania wałków i otworów znajdują zastosowanie w wielu branżach, takich jak przemysł motoryzacyjny, lotniczy, medyczny, elektroniczny oraz wiele innych. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość usług, co pozwala nam na zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania więcej informacji oraz wyceny. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz zaangażowanie pozwolą na zaspokojenie Państwa potrzeb i oczekiwań.

Kontakt

MAZUR-TOM Krystyna Jurczyk
ul. Modrzewiowa 82, Wójtowo
11-010 Barczewo, Polska
NIP: PL 739-030-46-50

tel.: (+48) 89 513 97 01
e-mail: mazurtom@mazurtom.pl